פילאטיס

המהגר הגרמני ג'וזף פילאטיס, שתכנן את הגרסה המודרנית הראשונה של התרגול בארצות הברית ובעולם, מוכר על ידי יוגים רבים כתוספת כדאית לתרגול האסאנה ונחשב בעיני חלקם לשיטת האימון היעילה ביותר ב תרגול יוגה מודרני. לדוגמא, אתר סטוט טוען כי אין דרך טובה יותר להתאמן מאשר להשתמש במזרן יוגה ובמגוון של אסנות ותנוחות. התרגול של פילאטיס קלאסי, המשלב מזרן עבודה עם סדרת תרגילים וסדרה שלמה של תנוחות ותרגילים, הוא כשלעצמו סוג של יוגה. בעוד שפילאטיס קלאסי שואף לשמר את היצירה המקורית כפי שלימדו יוסף ותלמידיו בשנות הלימוד הראשונות שלהם, הפילאטיס המודרני נגזר מתורתו של הדור הראשון.

השערה חזקה אחת היא שהמתח של מספר תרגילים ומיקומי גוף אחראי על כוח השרירים וסיבולת הנובעים מביצוע פילאטיס. שאלה חשובה היא האם פילטיס מגביר כוח או גמישות, או את שניהם.

למרות שבדרך כלל ניתן לומר כי פילאטיס אכן משפר את היציבה

יש צורך במחקר נוסף. חשוב לציין כי רק משום שאין ראיות ישירות לקשר ישיר בין כוח וגמישות בגוף האדם, אין זה אומר שהוא אינו מביא שום תועלת. פילאטיס הוכיח גמישות מתונה, ואפילו גמישות לא הוכיחה את עצמה כמכשלה. הבעיה היחידה היא שרבים מטענותיו אינן מבוססות; מחקר טרם נעשה כדי לתמוך בטענה כי פילאטיס מקדם כושר תפקודי.

עם זאת, קיימות עדויות לכך שלתרגילי הפילאטיס המוצעים, אם הם נעשים נכון, יש השפעה חיובית על הבריאות הכללית ועל רווחת הגוף – הן על הרווחה והן על הכושר הגופני.

לפני שאמשיך הלאה

ברצוני לומר שאני מאמין שפילאטיס יכול להיות אימון נהדר ובהחלט יכול לשמש כחלופה להרמת משקולות מסורתית. פילאטיס הוא תרגיל התנגדות, אך הוא יכול גם לעזור ליוגים לבנות מרכז יציב, להאריך את צדי הגוף ולהגביר את המודעות והיישור, במיוחד כאשר מתמקדים בתנועות ממוקדות המפתחות כוח ליבה. אם אתה רוצה לפתח את כוח הליבה שלך ואת שיווי המשקל, יוגה ופילאטיס הם אידיאליים לכך. אם מתרגלים אותם באופן קבוע, הם יכולים אפילו לעזור ליוגים לבנות מרכזים יציבים על ידי הארכת הגופים לרוחב, מה שיכול להגביר את המודעות שלך ליישור.

אם אתה עושה פילאטיס מבוסס מחצלת או יוגה בבית

שים לב שיש הרבה דברים שאתה יכול להשתמש בהם כדי להשלים את האימון שלך. אתה צריך לדעת מה לעשות עם פילאטיס, שכולל מציאת קורס, אך להלן 15 תרגילי פילטוס שלדעתי מהווים נקודת התחלה נהדרת למתחילים למורה מתקדם לפילאטיס ויוגה, ולכן אני מלמדת אותם. כשאתה עושה מחצלות בבית על בסיס פילאטיס ו / או יוגה, שים לב שיש הרבה גמישות וגמישות בגוף, כמו גם מגוון סוגים שונים של משקולות ומשקלים שניתן להשתמש בהם כדי להשלים את האימונים שלך. ד"ר מייקל ד'אגוסטינו, מורה ליוגה בסן פרנסיסקו המלמד גם פילאטיס, אומר כי פילאטיס, מכיוון שהוא מתמקד באיזון שרירים, מסייע ביצירת סימטריה בין צדי הגוף השמאלי והימני.

המדריכים של הסנדק בהחלט מאומנים היטב

מאומנים לעזור לכם להתמקד בשרירים במהלך התרגילים הללו. תנועות פילאטיס נוטות לכוון לליבה, אם כי התרגילים עובדים גם על חלקים אחרים בגוף. מכיוון שתנוחות רבות ביוגה ובתרגילים כמו פילאטיס כרוכות בתמיכה במשקל גופך, פילאטיס עובד עם שרירים שונים בדרכים שונות.

למעשה, אחד הדברים הטובים ביותר בפילאטיס הוא שזה עובד כל כך טוב עבור מגוון כה רחב של אנשים.

ישנן מגוון דרכים לתרגל פילאטיס

ותוכל ללמד את זה בבית, עם DVD, בכיתה או אפילו במרכז הקהילתי המקומי או בחדר הכושר שלך. השתתפתי בכמה שיעורי פילאטיס בסטודיו מקצועי, אך גם אם לא הגעתי לשיעורים השתמשתי בשלבים הבאים ליצירת אימון פילאטיס ביתי המאתגר את הליבה בדרך. לאחר שביצעתם תרגילי פילאטיס אלו, תוכלו לבצע אותם בדרכים שונות, עם משקלים שונים, סוגים שונים של תרגילים ומשקלים שונים.

רפורמר הוא כנראה מכשיר ההתנגדות המפורסם ביותר שתמצאו באולפן פילאטיס. מכונות פילאטיס משתמשות בציוד שתוכנן על ידי ג'וזף פילאטינג, כמו "כדור הפילאטיס" ו"הערימה "(שני המכשירים בראשם).

מסיבה זו

השם פילאטיס משויך לעיתים קרובות למכונות בעלות מראה עתיק כמו "כדור הפילאטיס" ו"הערימה ". מטווחים הם מערכת התנועה המקורית שיצר ג'וזף פילטוס, והיא העבודה שנעשית במכונות אלה. כאשר פיתח עבודה זו, הוא דיבר על שרירים רזים ארוכים ועל שרירי בטן שטוחים, כפי שנראה בגופו שפרסם אז.

דילוג לתוכן