מדריכי פילאטיס, פיזיותרפיסטים וכל מי שמעוניין לחזק את הגוף ולשמור על הבריאות זה בשבילכם: מגוון מכשירי פילאטיס לשימוש בעסקים, בסטודיו ובבית. מכשירי פילאטיס, שהומצאו על ידי ג'וזף פילאטיס, מבוססים על עקרונות של התנגדות או תמיכה ומתאימים לתרגול טכניקות ושיקום.

רפורמר

רפורמר הוא מכשיר הפילאטיס הידוע והחשוב ביותר. מדובר למעשה במשטח שנע לאורך מסגרת המכשיר תוך התנגדות קפיצים, בו ניתן לתרגל מאות סוגי תרגילים המחזקים ומאריכים את השרירים. קיימים מגוון דגמי רפורמרים, החל בדגמים קלאסיים ופשוטים וכלה בדגמים מתקדמים.

מכשירי טרפז

מכשירי טרפז משמשים לאימוני פילאטיס וכן לשיקום באמצעות תמיכה והתנגדות קפיצים. מכשירי טרפז מאפשרים מאות תרגילי פילאטיס, בין אם תרגילים עדינים והדרגתיים למטרות שיקום ובין אם תרגילים מורכבים המצריכים מיומנות וניסיון.

כיסאות פילאטיס

עם כיסאות פילאטיס ניתן לעבוד על קבוצות שרירים שפחות מגיעים אליהן עם מכשירים אחרים. כיסאות פילאטיס מאפשרים מגוון רחב של תרגילים, החל בתרגילים למתחילים וכלה בתרגילים מתקדמים ביותר. ניתן לשלב את העבודה עם כיסא פילאטיס בעבודה עם מכשירים אחרים כגון קאדילק ועוד. המכשיר קומפקטי וניתן לנייד אותו בקלות.

מכשירים משולבים

מכשירים המשלבים תכונות של מספר סוגי מכשירים ומאפשרים מגוון רחב ביותר של תרגילים תוך חיסכון מקסימלי במקום. כך למשל ניתן לשלב סטודיו רפורמר עם טאוור, קליניקל רפורמר עם טאוור, רפורמר עם קאדילק ועוד.

מכשירים קשתיים

 מכשירי פילאטיס קשתיים נועדו לביצוע מגוון תרגילי מתיחה ייחודיים העובדים על גמישות וחיזוק השרירים באופן שלא מתאפשר במכשירים אחרים. קיימים מגוון דגמים של מכשירים קשתיים המאפשרים זוויות כיפוף מדויקות לכל מטרה.

פילאטיס סנטר ליין

סדרת מכשירים המבוססים על מסגרות, קפיצים ורצועות המאפשרים מגוון תרגילי מתיחה.