ערסלי פילאטיס

אם תהיתם אי פעם איך להתחיל עם יוגה אווירית, הנה פילאטיס קולב. אם אתה קורא את זה, אז אתה ממש כאן ואיך להתחיל עם כל מה שאתה צריך לדעת בפורמט שאלה ותשובה. איזה ציוד אני צריך בכדי להתחיל יוגה אווירית? איך אוכל לעשות את זה בבית, איזה ציוד אני זקוק להתחלה. איך להתחיל עם יוגה אווירית בבית: כל מה שצריך לדעת ולענות על הפורמטים.

מה עלי לדעת על יוגה אווירית לפני שאני מתחיל?

בדוק כמה טיפים להתחיל ביוגה אווירית עם פילאטיס האמרסוקס, משאב נהדר למתחילים. עוזר לך בחווית היוגה האווירית שלך ומשפר אותה מאי פעם: רשימה של כל הדברים שאתה צריך כדי להתחיל עם יוגה אווירית, עם טיפים למתחילים ומתקדמים וכן טיפים וטריקים למתקדמים.

יוגה אווירית

היא דרך נהדרת ללמוד עמידת ידיים, וזו אחת התנוחות הטובות ביותר להתחיל איתם, כולל הדרך המדויקת שאתה עושה את זה. נסו יוגה אווירית עם פילאטיס קולב: ישנן תנוחות אוויריות רבות ושונות שניתן להפוך על הראש או על הידיים ללא משקל נוסף. זה עוזר אם יש לך יותר גמישות בגוף עם זה, אבל יש הרבה תנוחות עבור סוגי גוף שונים וסוגים שונים של תנוחות.

תוספת של ערסלים מאפשרת תנוחות חדשות

כולל להתהפך לחלוטין, לשזור את הרגליים בערסל ולהניח את זרועותיך על הקרקע. אם אתה לא יוגי, ראית ילדים שוחים או אפילו ילדים בתנוחות מנוחה עם הידיים בידיים, אז קנה ערסל יוגה אוורירי שמתאים לצרכים שלך. כמה נדנדות נגד כוח הכבידה מציעות גם מגוון תנוחות שונות עבור סוגי גוף ומיקומי גוף שונים. אז אם אתה מעוניין לנסות את זה בבית שלך, שקול זאת לנדנדת היוגה הטובה ביותר עבורך.

מי שמעדיף לתלות את נדנדת ההיפוך מהתקרה ולא מקורות או דלתות, צריך לחפש ווים לתקרה כמו ווים מאיקאה. אל תשכח לקחת בחשבון את העובדה כי ווים לתקרה לעיתים נדירות כלולים בחבילות ערסל.

מעט מאוד חבילות ערסל מגיעות עם הווים הכלולים

כך שתצטרך לוודא שאתה קונה אותם בנפרד. רוב הערסלים מגיעים אם יש לך תקרה גבוהה או שאתה רוצה לתלות אותם גבוה על ענף. חבל המצנח יציב ומספק לך תמיכה רבה להצטלם בפני בננה מן בזמן שאתה תולה בו.

בנוסף, כדאי לרכוש ציוד יוגה איכותי שעשוי היטב, אמין ובעל דירוגים חזקים. ההוראות המגיעות עם ציוד היוגה האווירי שלך חשובות אם ברצונך לוודא שהוא מותקן בבטחה ובאופן מאובטח.

לביטחון ולשקט נפשי לא צריך להיות מחיר, אבל אתה צריך להוציא קצת יותר על הדברים הטובים. בסוף ספר זה תוכלו לקבל השראה לעשות יוגה אווירית ולעשות זאת בעזרת המעדר שלכם. תשמחו לדעת איך להתחיל את פעילות הכושר המהנה והנהדרת הזו.

תזכה להשתמש בערסל כתמיכה לשימוש בו גם

כדי לגשת לשרירים עמוקים ולהיכנס לכמה מהתנוחות הטובות ביותר שתוכל לבצע בו. למתחילים זה ייקח אתכם למרחק שלא הייתם מגיעים אליו בשיעור יוגה רגיל, אומר אוונס. תנוחת ההיפוך, בה המשתתפים עומדים הפוך, מורכבת מערסלים שעוזרים לכם להתיר את עמוד השדרה לחלוטין.

בעוד שמתרגלים ביוגה מרוויחים ממצב מדיטטיבי ובעל גוף גמיש

יוגה בערסל יכולה לשפר את זרימת הדם ואת זרימת האנרגיה, מה שיכול להועיל לרצים. הוא מוסיף כי השימוש בערסלים מספק גם אלטרנטיבה לשיעורי יוגה, בהם התלמידים חייבים להיות בכושר גופני.

מי שרוצה להשתתף ביוגה אווירית צריך לקרוא ולבצע את ההוראות להגדרת הציוד שלהם או לשכור ריגר מקצועי להקמת האסדה

למידע נוסף היכנסו לאתר Gravotonics, שם תמצאו מידע כיצד להתקין ערסלים בפנים ובחוץ, תקרות, ווים וקורות וכיצד להתקין אותם. קומדיות ערסל יוגה אוויריות מגיעות, אך איננו יכולים לספק אותן מטעמי אחריות.

אנו מכסים היפוך בסיסי בתנוחות עמידה באמצעות ערסלים כתומכים, אך ניתן גם להשתמש בהם כתומכים למגוון תנוחות אחרות, כגון כפיפות בטן, סקוואט מצד לצד ותנוחות משיכה .

כמובן

הם יכולים גם לשמש שינוי בתרגול היוגה שלך ולעזור לך להרחיב אופקים תוך כדי ניסיון בתנועות בסיסיות. אם אתם מחפשים ערסל עם מגוון רחב של צורות וגדלים שונים לתנוחות שונות, אנו מציעים לערסל פעיל מודפס Uplift. ניתן להשיג בכחול, שחור וורוד, והוא עשוי מפולטה טפטה ותוספת נהדרת לכל שיעור יוגה או סטודיו ליוגה. UpCircleSeven הוא אופני יוגה רוצחים אם אתה רוצה לחקור את אחד מאביזרי היוגה האחרונים בשוק.

דילוג לתוכן