סטודיו לפילאטיס

כשאתה פותח סטודיו לפילאטיס, זה נכון, אבל אתה צריך לבדוק את כל הדברים שקשורים למותג כדי לראות מה הכי מתאים לך. המותג שלך יזרח ויעזור לסטודיו שלך להתבלט מול המתחרים שלך. עם המותג שלך אתה מבליט את האולפנים שלך וזה הופך אותם מעל לכל המתחרים, לא רק לכסף.

אינך יכול להקים סטודיו לפילאטיס ללא תוכנית עסקית

אז עשה שיעורי בית שלך, התייעץ עם מומחים והשתמש בכל הכלים שיש לנו כדי לבנות את סטודיו הפילאטיס שלך על בסיס איתן. זה הזמן לקחת את העסק שלך מקומת הקרקע לשלב הבא של הצלחה בעזרת WellnessLiving.

מדיה חברתית היא חלק גדול מהשוק בימינו וחובה לכל עסק לצמוח. חשוב על האתר שלך כהרחבה משלך ושל העסק שלך, זו הזדמנות ליידע, לשווק ולמכור ללקוחות שלך.

תוכל להגיע למספר גדול של אנשים עם השקעה נמוכה על ידי מעורבות בקהילה פעילה והפיכתה לכלי שיווקי יעיל

התחל לאט, דבר עם כמה שיותר אנשים, עשה את הצעדים הראשונים, בדוק את המים ותוכל להתמודד עם זה תוך זמן קצר ולפני שאתה יודע את זה, אתה תהיה חידון ברשתות החברתיות. כשאתה ניגש למישהו בשוק שלך או תומך בעסק שלך, מכיר חברים ומסתבך, הקהילה שלך גדלה איתך וגדלה איתך.

גם אם אתה לא מאוד מתמצא באינטרנט, יש הרבה כלים ידידותיים לתקציב שעוזרים לך ליצור אתר פונקציונלי וקל לניהול.

תקבל את שם החברה שלך, תוכל לרשום את הכתובת שלך ואתה מסודר. אז אתה יכול לבחור מיקום כדי שנוכל לשווק את הסטודיו ולזכות בלקוחות חדשים. לאחר שבחנתם את יעדיכם והגדרתם את שכונתכם, תקבלו תוכנית עסקית שתמשיך אתכם בדרך להצלחה.

עליך גם ליצור תוכנית למספר העובדים שאתה זקוק להם

כיצד מתנהלת ניהול הסטודיו היומי ואילו שירותים אתה יכול להציע בכדי לקבל תרגול ומשוב נוספים. תחשוב להתיידד עם שכנים, לארגן אירועים או כל דבר אחר שנוכל לחשוב על מנת להיכנס לשוק. אנו מחפשים מיקום בקהילה שלך, בין אם זה בית או סטודיו לפילאטיס שמעניין אותך.

נסה מגוון שיעורים שונים כדי לקבל מושג מה מעניין אותך בהוראה וודא שאתה נרשם כדי לקחת את המומחיות והעניין שלך לשלב הבא. זה נותן לך את האפשרות לבדוק את הקורסים שלנו ותקבל שיעורים נוחים יותר.

הזמינו עוד היום את הדגמת האירוסין שלך בחינם עם WellnessLiving ולמד כיצד אנו יכולים לעזור להצליח בסטודיו שלך

אנו עוזרים לך להתחיל ולהפעיל את סטודיו לפילאטיס שלך בהצלחה, לקדם את העסק שלך ולגלות מידע נוסף על האופן שבו עזרנו לך להקים ולהפעיל סטודיו לפילאטיס בהצלחה.

קבלת ההחלטה לקחת את הקפיצה ולהפוך את חלומותיך למציאות

היא תשוקה שכדאי להמשיך, אבל שום דבר לא יוכל להשוות עד כמה השגת המטרות שלך מדהימה גורמת לך להרגיש. העבודה שהשקעת בעסק שלך כדי להצליח, והתגמולים הכספיים הנלווים לכך הם שלך, והם שלך. אתה לבד, הקמת צוות, קהילה ועסק, כך שההתרברבות והרווח נהדרים סביבך.

זה נהדר לעבוד עם מישהו אחר

אבל לבנות משהו ששייך לך זה סיפור אחר לגמרי, ולמרות שזה נכון שיש סיכונים ואחריות מצדך, היתרונות עולים על החסרונות. ברגע שאתה משווק את הסטודיו והמותג שלך, אתה יכול לצפות לזכות בקהל לקוחות נאמן. ככל שתגיעו לאנשים רבים יותר כך הסיכויים שתנסו את האולפנים שלכם יהיו טובים יותר. מבצעים הם מה שאתה מקבל ובאופן שבו אתה יכול לשכוח את תשומת הלב של הסטודיו.

ואז יש את הטהרניות כמו איימי נלמס, הרואה בפילאטיס אחד התרגילים האהובים עליה, ואז יש את ה"פיליסטים הטהורים "כמוני, הרואים בפילאטיס חלק מחייהם.

הת 'ר אנדרסן פתחה את פעילות הפילאטיס שלה בשנת 2012 עם בעלה ושני ילדיה הקטנים

וספינת הדגל הצנועה קיבלה שדרוג רציני ועברה למקום חדש ברחוב יוסטון בלב מרכז העיר יוסטון, רק רחובות מהמקור מקום. כעת, עם פתיחת חלון הראווה שלהם ברחוב יוסטון (המרתף יגיע בחודש הבא), הם עברו דרך ארוכה מראשיתם הצנועה.

דילוג לתוכן