סטודיו לפילאטיס

עברתם פציעה ואתם עוברים תהליך שיקום, סובלים מכאבים כרוניים או שאתם פשוט מעוניינים לשפר את הכושר הגופני שלכם? ייתכן ותרגילי פילאטיס זה בדיוק הדבר שמתאים בשבילכם. אם אתם מחפשים ספורט שמפתח את הגוף שלכם, מאתגר ומצריך טכניקות שונות ומעניינות – הירשמו עוד היום לסטודיו פילאטיס עם מגוון מכשירי פילאטיס וחוגים המועברים על ידי מדריכים מוסמכים.

פילאטיס – מה זה?

נדמה שכבר לא נשארו אנשים שלא יצא להם לשמוע את המונח "פילאטיס". מדובר למעשה במערכת הכוללת סדרת תרגילים שפותחו על ידי ג'וזף הוברטוס פילאטיס, שהיה אתלט שמומחיותו הייתה שיקום גופני. פילאטיס עושה שימוש בציוד ייחודי המאפשר מגוון תרגילים ושיטות שלא דומות לשיטות בשום ענף גופני אחר. 

כיצד פילאטיס מפתח את הגוף?

תרגילי פילאטיס משלבים בין כוח, גמישות, כושר גופני וקואורדינציה. באמצעות התרגילים והמכשירים בהם נעשה שימוש, אנחנו מגבירים את זרימת הדם והחמצן בגוף ומשחררים מפרקים דחוסים. כל זה מאפשר לנו להנות משילוב של גוף חזק יותר, טווח תנועה רחב יותר וכן מסייע לשחרר את הגוף מהרגלי יציבה לקויים.

תרגילי פילאטיס הם מגוונים ביותר, וכוללים תרגילים פשוטים ועדינים המתאימים למתחילים ואנשים בשלבי שיקום ראשוניים וכן תרגילים מתקדמים המצריכים מיומנות וניסיון.

למי זה מתאים?

פילאטיס יכול להתאים למגוון אנשים בעלי מטרות שונות:

סטודיו לפילאטיס

אתם לא צריכים לקנות מכשירים לבית שלכם כדי לעשות תרגילי פילאטיס. תוכלו להירשם לסטודיו לפילאטיס ולהנות משימוש במגוון מכשירי פילאטיס, עם הדרכה המתאימה לקצב שלכם ולמטרה אותה אתם מעוניינים להשיג.