מהי <a href='https://safe4u.co.il/%d7%9b%d7%a1%d7%a4%d7%aa-%d7%a7%d7%99%d7%a8-%d7%95%d7%a8%d7%a6%d7%a4%d7%94/'>כספת קיר?

כספת לקיר היא כספת המותקנת בחלקו הפנימי של הקיר. אל פנים הכספת ניתן לגשת באמצעות דלת שמותקנת מבחוץ.

כספות קיר מותקנות לרוב בחללים קטנים, כמו ארונות או מאחורי רהיטים. הם נועדו לשמור על חפצי ערך מחוץ לטווח הראייה מפורצים ופולשים. יש אנשים שמשתמשים בהם גם כדי לאחסן את המסמכים והמסמכים החשובים שלהם, כגון דרכונים ותעודות לידה.

כספות קיר אינן נפוצות במיוחד בבתים מודרניים מכיוון שהן עלולות להיות קשות להתקנה אם אין לך גישה לחלל שמאחורי הקירות שלך. עם זאת, הם עדיין פופולריים בקרב אנשים המתגוררים בבתים ישנים יותר מכיוון שהם אינם יכולים להרשות לעצמם כספות יקרות יותר הדורשות פחות עבודת התקנה.

כספות קיר הן סוג של כספת שמותקנת בקיר. הם מיועדים לאחסון פריטים קטנים כמו תכשיטים וכסף מזומן.

כספת קיר היא בדרך כלל כספת קטנה וקומפקטית המותקנת בחלק הפנימי של הקיר. הם משמשים לעתים קרובות בבתים או בעסקים לאחסון חפצי ערך ופריטים חשובים אחרים כמו מזומן, תכשיטים או מסמכים. ניתן להתקין כספות קיר בכל סוג של משטח קיר למעט כמה חריגים כגון קירות בטון ולבנים.

ניתן להסתיר כספות קיר לעין על ידי התקנתן מאחורי תמונות או מראות או אפילו תמונות או ציורים ממוסגרים על הקיר כך שישתלבו עם שאר העיצוב.

מבוא

כספות קיר הן סוג של כספת שמיועדת להרכבה על הקיר, לרוב מאחורי ציור או יצירת אומנות אחרת.

כספות קיר הן סוג של כספת שמיועדת להרכבה על הקיר, לרוב מאחורי ציור או יצירת אומנות אחרת. כספות קיר ניתנות לפתיחה באמצעות מנוע חשמלי והן מאובטחות יותר מכספות רצפות מכיוון שלא ניתן לגשת אליהן על ידי פורצים שפרצו לבית דרך חלונות או מלמטה.

כספות קיר מגיעות בגדלים ובצורות שונות, בהתאם לשימוש המיועד להן. לדוגמה, לחלקם יש מדפים לאחסון חפצי ערך כמו תכשיטים בעוד שאחרים יש תא פנימי למזומנים ומסמכים חשובים.

הצורך בכספת מעולם לא היה חשוב יותר. עם עליית הטרור והפריצות, אנשים מחפשים דרכים להגן על חפצי הערך שלהם מפני גניבה.

כספות קיר הן אחד מסוגי הכספות הפופולריים ביותר בשוק כיום. הם יכולים להיות מונחים על כל קיר בבית שלך, מה שהופך אותם להרתעת גניבה מושלמת. כספות קיר מגיעות עם תכונות רבות ושונות המציעות רמות שונות של הגנה, כך שתוכל למצוא אחת שתתאים לצרכים ולתקציב שלך.

מחירי כספת קיר נעים בין 100-1000 דולר בהתאם לגודל ולתכונות.

מהם כמה שיקולי אבטחה עבור כספות הקיר שלך?

כספות קיר הן בחירה פופולרית להגנה על חפצי ערך בבית. הם מותקנים בדרך כלל בקיר או ברצפה וניתן לגשת אליהם באמצעות מפתח, קומבינציה או קורא ביומטרי.

כספות קיר מגיעות במגוון גדלים, צורות וחומרים שיתאימו לכל תקציב. השיקולים החשובים ביותר בעת בחירת אחד הם רמת האבטחה שלו ולמה הוא ישמש.

כספות קיר מגיעות עם רמות אבטחה שונות כדי להתאים לצרכים שונים. הם נעים בין מנעולי מפתח פשוטים לקוראי טביעות אצבע היי-טק שניתן לפתוח רק על ידי טביעת היד של הבעלים.

כמו כן, קיימים בשוק סוגים שונים של כספות קיר – לחלקן יש קירות פלדה בעוד שאחרות מרוכבות חסינות אש להגנה מפני נזקי חום במקרה של שריפה.

סוג כספת הקיר שתבחר יהיה תלוי במה שתרצה לאחסן בתוכה – מזומן, תכשיטים או מסמכים חשובים – וכמה אתה מוכן להוציא עליה.

כספות קיר הן דרך מצוינת לשמור על חפצי הערך שלך בטוחים ומאובטחים. הם נועדו להיות מוסתרים ומרוחקים מהעין, כך שפורצים לא יכולים למצוא אותם.

ישנם סוגים רבים ושונים של כספות קיר זמינות לרכישה, כל אחת עם מאפייני אבטחה משלה. תכונות אלה עשויות לכלול מנעול נסתר, מנעול אלקטרוני, או אפילו סורק טביעות אצבע ביומטרי.

לחלק מהכספות לקיר יש אפשרות להרכבה על הרצפה או על התקרה – מה שחשוב אם רוצים לוודא שהכספת לא נמצאת בטווח ראייה.