יוגה בירושלים

אם אתם מחפשים פעילות גופנית שתחזק את הגוף שלכם ותשפר את הגמישות שלכם מצד אחד ומצד שני תחשוף אתכם לעומק הנפש והתודעה, יוגה זו בדיוק הפעילות בשבילכם. יוגה היא שיטה עתיקה בעלת מגוון זרמים כאשר כל זרם שם דגש על אלמנטים שונים, כך שתוכלו לבחור את מה שמתאים לכם מתוכם לפי המטרה שלכם. אם עד היום חשבתם שיוגה זה לא בשבילכם יתכן ופשוט לא נחשפתם לסוג היוגה המתאים לכם.

סוגי יוגה שונים

כמור, ישנם מגוון סוגי יוגה אשר מעט שונים זה מזה באופיים. הבאנו מספר סוגים:

  • ויני יוגה: אימון המתאים למבוגרים ואנשים המעוניינים באימון רגוע יחסית. האימון מתבסס על שילוב בין נשימה לתנועות גוף, ומותאם ליכולות האינדיבידואליות של המתאמן.
  • איינגר יוגה: מתאים לכל גיל, ובעיקר למי שמעוניין לחטב את הגוף. האימון כולל ביצוע מדויק ומאומץ של תנוחות למשך זמן ממושך תוך שימוש באמצעי עזר. מדובר בשיטה טובה לגוף ולבריאות שמותאמת ליכולות שלכם.
  • ביקראם יוגה: אם אתם אנשי קיץ או שאתם חובבי סאונות לוהטות – זה בדיוק האימון בשבילכם: ביקראם יוגה מתבצע בחדר מחומם לטמפרטורה של 30 מעלות, וכולל 26 תנוחות יוגה. האימון שם דגש על מודעות לגוף שלנו וריכוז שלנו בנשימה ובשליטה עצמית. האימון כולל הזעה רבה מתוך תפיסה של ניקוי רעלים.
  • קונדליני יוגה: הרפואה המזרחית מדגישה את הקשר בין הגוף לנפש, וכיום גם ברפואה המערבית מדברים על קשר זה. קונדליני יוגה הוא אימון ששם דגש על מודעות לקשר זה, וכולל תרגילי נשימה דינמיים, מדיטציה והתחברות לגוף.

יוגה בירושלים – הירשמו עוד היום

אם אתם מחפשים פעילות גופנית שתרגיע אתכם, תאתגר אתכם או תפתח את הגוף שלכם – בטוח שתמצאו מענה באחת משיטות היוגה. הירשמו עוד היום לסטודיו יוגה בירושלים.