יוגה בירושלים

כאשר מתכננים חופשה בישראל, היוגה היא לא תמיד הדבר הראשון שעולה בראש, אבל ישראל מלאה במקומות יוגה אידיליים, וכל צורה של פעילות גופנית היא בראש סדר העדיפויות.

העיר רישיקש

הידועה גם כמקום הולדת היוגה, מציעה בתי ספר ליוגה וריטריטים המותאמים לסגנונות ותקציבי יוגה שונים. סביבת היוגה הישראלית נגישה למבקרים בקלות, כולל מסעות יוגה תגלית ותודעת מיינדפולנס שנחנכו לאחרונה. לחלופין, ישנם שיעורי יוגה וחבילות סיור המשלבות גילוי הנוף האיקוני של ישראל עם תרגול יוגה השומר על נינוחות מוחלטת. מרבית הקורסים נלמדים בעברית, באנגלית ובסנסקריט וזו דרך נפלאה לחוות יוגה בישראל.

סיורים אלה מתחילים בתל אביב ובירושלים ומחירם 99 דולר ארה"ב לאדם והם דרך קלה לשלב יוגה וסיורים עם מנוחה.

בשעות הבוקר המוקדמות

קבוצות סיורים מטפסות על ראש מצדה וחוות הפעלת יוגה מרעננת כאשר השמש זורחת מעל מדבר יהודה. במהלך מפגשי היוגה האלה אתה מרגיש בטוח מספיק כדי ליהנות באופן מלא מההרפתקה הגדולה שלך. זה הוביל אנשים צעירים ואמצעיים לתרגל יוגה ופילאטיס, בגלל היתרונות שזה מביא. בנוסף לחיזוק המיינדפולנס, יתרונותיה האחרים של היוגה כוללים גמישות מוגברת, כאבי גב תחתון, שליטה בדופק ולחץ דם נמוך יותר.

מכיוון שהיוגה הפכה פופולרית בקרב אנשים ברחבי העולם, אולפני היוגה מתחרים באולפני הפילאטיס על נתח השוק. עם זאת, גודל השוק של אולפני הפילאטיס והיוגה הושפע משמעותית מעלות הציוד הגבוהה ומספר האולפנים המצומצם בשוק.

אחד השחקנים המובילים בענף אולפני הפילאטיס והיוגה

הוא יוגה יוגה אינטרנשיונל בע"מ (YYI), סטודיו היוגה הגדול בעולם בישראל. השיעורים שלו כוללים יוגה, פילאטיס וצורות פעילות גופניות אחרות, כמו שיעורי יוגה ויוגה. זהו אחד מאולפני היוגה הפופולריים ביותר בישראל עם למעלה מ -1,000 אולפנים ברחבי העולם והמקום הראשון בתל אביב והשני בגודלו בירושלים.

כמעט כל שיעורי יוגה דינמיים בישראל יסתיימו בתנוחות הפוכות, כולל תנוחות גב-אחורי-חזית, צד-צד וצד. הסצנה הישראלית היא ביתם של כמה ממורי ומדריכי היוגה הטובים בעולם בתעשיית היוגה והפילאטיס.

סדנאות מדבר מאורגנות באופן קבוע

וישנם גם מרכזים הודים ידועים בישראל, כמו מרכז Kavli Yoga בתל אביב. הוקמו כמה מרכזי אימונים ליוגה הודים, בהם מורים הודים מכשירים את תלמידיהם להביא את הגוף והנפש לשלום. יש מגוון רחב של שיעורי יוגה, החל מסוגה ליוגה דינמית ופילאטיס, כמו גם מגוון סגנונות אחרים.

יש לנו מורים קשובים ומנוסים ליוגה שמבטיחים שגוף ונשמה מוזמנים ומתוגמלים. למורים עצמם ניסיון רב שנים והם נמצאים באתר בכדי להעניק להם ידע אינטנסיבי על דרך היוגה.

אנו מציעים שיעורי יוגה באנגלית, עברית, הינדית, גוג'ראטי, תל אביב ועברית – אנגלית. אנו עורכים קורסי אשטנגה בהדרכה עצמית, אחד לשבוע, כולם אנגלים ורצים שבועיים בכל שבוע.

רוי גם עוזר מספר פעמים בשבוע בשיעורי יוגה טיפולית בה משתתפים סטודנטים עם מגוון בעיות רפואיות חריפות. רוי עוסק באיינגר יוגה, חוקר את התחום ואת העיסוק האישי, כמו גם את היוגה כתרגול טיפולי לאנשים עם מחלות כרוניות.

הוא גם מארגן סדנאות יוגה לסטודנטים מאוניברסיטאות ובתי ספר שונים בישראל שיעזרו להם להירגע נפשית בזמני הבחינות. סטודנטים ישראלים לומדים בכמה מהמורים הטובים בעולם ומעבירים שיעורי יוגה לתלמידים בכל הגילאים והרקע.

כל חג

הוא וצריך להיות סיכוי להתמקד באמת ברווחתך, וכנראה שאין פעילות טובה יותר להשיג זאת מאשר יוגה. אם אתה מתחיל ומסיים את היום בסשן יוגה, אתה יכול להגדיר את הכוונות שלך ליום הבא. גופך פעיל ומרוכז, מה שהופך אותך מאוד רגוע ואנרגטי. גוף ונפש נרגעים, וזה לעתים קרובות בדיוק מה שאתה צריך כשאתה חוקר מדינה זרה. בין אם אתם מקצוענים בעץ ביד אחת או שאתם מתקשים אפילו לגעת בהונות, היוגה מוזמנת ליהנות מכל רמה בכמה מהיעדים היפים בעולם, כולל ישראל.

אנשים בוחרים במחנות יוגה מדברית בסופי שבוע ומבלים בלב הטבע

שרים ראגות ומנטרות וודיות כדי להירגע מהקצב המהיר של החיים בעיר הסואנת. זה הפך ליעד פופולרי, שבו להקות תיירים באות לטעון את הסוללות ולדחות את הזנים הפסיכולוגיים של חיי היומיום. אשרם המדבר, הידוע גם בשם מחנה יוגה במדבר או בקיצור מחנה יוגה מדבר, הוא היעד המושלם עבור חובבי יוגה המעוניינים לבלות את סופי השבוע בשלווה ובשלווה במדבר.

דילוג לתוכן