חידושים בהסרת שיער בלייזר נמצאים במגמת עלייה כבר זמן רב, אך הם לא יורדים מהפסים באותה מהירות עבור זיפים לא רצויים. יש תקן זהב חדש להסרת שיער, וזה השימוש ב- GentleMax Pro Milan. Germain Dermatology משתמש בשלושה סוגים עיקריים של לייזר להסרת שיער בלייזר. לדוגמא, ה- "Gentle Max Pro", המשמש במילאנו, מציע הסרת שיער בלייזר הבטוחה ביותר. מכיוון שזקיקי השיער עוברים מספר שלבי צמיחה, הסרת שיער בלייזר דורשת כ- 5-6 טיפולים כדי לאפשר לך להסיר לחלוטין את כל השיער, ולא רק חלק מהשיער. אם נעשה כהלכה, התוצאות של הסרת שיער בלייזר הן קבועות, אז תשכחו מעצם שאתם רוצים שיער ללא שיער. כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, יתכן שתזדקק למספר טיפולים, במיוחד אם ברצונך לקבל שיער ללא עור, אך כדאי.

האפקטיביות שלך בהסרת שיער בלייזר תלויה בגוון העור שלך ובצבע השיער שלך

אז דבר עם טכנאי הלייזר שלך כדי שתהיה לך מטרה ריאלית. מרפאה מקצועית תנחה אותך בכיוון הנכון ותעזור לך להחליט איזו הסרת שיער מבית השחי מתאימה לך. למידע נוסף על הסרת שיער בלייזר, קבע פגישה עם אחד מטכנאי הלייזר שלנו במרפאת הלייזר שלך. אם ברצונך להתחיל בהסרת שיער בלייזר באותו יום עם התייעצותך, נוכל לעשות זאת.

אם אתם מעוניינים בהסרת שיער בלייזר

בחרו ברופא מוסמך להתמחות כמו רופאי עור או כירורגיה קוסמטית ובעל ניסיון מקצועי של לפחות שנתיים בתחום זה. התייעץ תמיד עם רופא מנוסה ומוכר לפני הסרת שיער בלייזר שיש לו הכשרה ומיומנויות להפעיל לייזר ללא כל הכשרה. אמנם ההחלטה מתי להתחיל להסיר שיער בלייזר חשובה, אך הבחירה עם מי לבצע אותה חשובה לא פחות. אם אתם בוחרים במרכז להסרת שיער בלייזר, בחרו במרכז טכנולוגיית לייזר ותרגול המוקדש להסרת שיער וציפורניים, ולא במספרה שמשרתת את שני הצדדים ואולי אין בה את הלייזרים הטובים ביותר או את הצוות המנוסה ביותר.

מכיוון שהסרת שיער בלייזר היא הליך רפואי, חשוב שהיא תבוצע על ידי רופא שיש לו את ההכשרה הדרושה ברפואת עור, כירורגיה קוסמטית או פרוצדורות רפואיות אחרות, כמו גם את הציוד והמכשירים המתאימים לביצועו. .

לנשים וגברים בכל צבעי העור שעוברים הסרת שיער בלייזר, הדבר החשוב ביותר הוא להבטיח שהם יקבלו את הטיפול בלייזר YAG, "אומר יאנג. לאחר הסרת השיער הראשונה תצטרך מספר לייזר. טיפולי הסרת שיער ואולי טיפולי תחזוקה.

כשמשווים את עלות הסרת שיער בלייזר עם עלות הגילוח והשעווה

קל לראות שאתה לא חוסך כסף ובטח לא זמן לתוצאות המתמשכות שאתה יכול להפיק ממנו. אם המטרה שלך היא להסיר שיער – הסרת שיער בלייזר היא אחת האפשרויות היעילות והיעילות ביותר העומדות לרשותך. אבל אם אתה משווה את עלות הגילוח – וטיפולי שעווה, שעווה ואחרים, אתה חוסך כסף (שלא לדבר על זמן) על עמידות השיער שלך ועל היתרונות הבריאותיים לטווח הארוך של תוצאות זמניות, כמו גם על התוצאות ארוכות הטווח שניתן להשיג עם הסרת שיער בלייזר.

אפילו טוב יותר

זה חורף, הזמן המושלם להסרת שיער בלייזר, ובאינדיאנפוליס יש כיום אחד מתנאי מזג האוויר הטובים ביותר בארצות הברית. אם אתה רוצה שיהיה לך עור חסר שיער, דמיין שאתה משתמש בתער ולך לסלון למשך שארית חייך כדי לגדול. אם אתה מוכן להשלים מעט כסף נוסף, תוכל לבחור בהסרת שיער בלייזר בסלון או בסלון מקומי הקרוב אליך. בהתחשב כמה זה עולה, ניתן לראות הסרת שיער בלייזר כהשקעה ארוכת טווח. לדוגמה, לעתים קרובות אתה יכול למצוא עלויות של כ -1,000 עד 2,500 דולר לכל מפגש, אך אם אתה מוסיף כמה שאתה מוציא על סכיני גילוח, ביקיני ושעווה במהלך חייך, יש בזה הרבה יותר.

בהמשך, מנתחים פלסטיים ורופאי עור מסבירים כיצד עובד הסרת שיער בלייזר וכמה זמן זה לוקח. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על אופן הפעולה, מהם היתרונות וכיצד הוא נמשך לאורך תקופות זמן ארוכות.

למרות מה שזה נראה

זה הליך שצריך לבצע על ידי איש מקצוע מוסמך בלייזר. אם אתם מחפשים הסרת שיער בלייזר, אנו מקווים לשפוך מעט אור על הנושא כשתתחילו בהסרת שיער – נסיעה חינם. ואם אינכם בטוחים אילו גורמים עליכם לקחת בחשבון לפני שתחליטו להיכנס לחברת הסרת שיער בלייזר, אני מקווה שעזרנו לכם להבהיר כמה מהגורמים שכדאי לכם להיות מודעים אליהם לפני שאתם שוקלים הסרת שיער בלייזר. אך אם אינכם בטוחים מה היתרונות של גזירת שיער בלייזר, טיפולי נשירת שיער או אפילו ההליך עצמו, תוכלו גם לקוות שהדבר יסייע לשפוך מעט אור עליהם.

לפרטים נוספים בתחום של שיטות להסרת שיער יש לגשת לאתר tutit.co.il